18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon

18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon
Найкращі умови для презентації продукції потенційним клієнтам і партнерам

Найкращі умови для презентації продукції потенційним клієнтам і партнерам

На виставці Cool Clima ми завжди прагнемо допомогти вам забезпечити найкращі умови для презентації продукції потенційним клієнтам і партнерам.

Сьогодні все більше набирають популярність установки вентиляції з рекуперацією тепла – справжнє досягнення в галузі енергоефективності та комфорту.

Зі сторони працює все просто: вентиляційна установка з рекуперацією здійснює теплообмін між витяжним і припливним повітрям. Що в результаті дає надходження свіжого повітря до приміщень та збереження тепла.Тобто: енергоефективно та економно для гаманців кінцевих споживачів.

А чи дійсно все так просто? Відповідаємо одразу - не дуже! Адже систему потрібно правильно підібрати, розрахувати та встановити.

Саме тому ми радимо довіряти тільки професіоналам!

14-16 лютого ми зберемо на одній платформі ТОП виробників і дистрибуторів вентиляційних систем різного призначення: побутового, комерційного та промислового. Де ви зможете дізнатися про різновиди рекупераційних систем із детальними консультаціями від представників і отримати вигідні партнерські пропозиції з "перших рук" без посередників.

undefined

Також запрошуємо до участі у Cool Clima: coolclima.com.ua/exibitors/book-a-stand-coolclima

Розкажіть про себе, знайдіть партнерів й допоможіть відвідувачам обрати найкращий варіант для комфорту та економії!