18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon

18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon
Найкращим рішенням для опалення приватного будинку є встановлення теплового насосу.

Найкращим рішенням для опалення приватного будинку є встановлення теплового насосу.

Це також відмінний спосіб покращити вже існуючу систему опалення в яку підключений, наприклад, газовий або електричний котел. Пропонуємо розглянути доцільність рішення на конкретному прикладі реалізованного об'єкту: В будинку на 120 м² ми встановили тепловий насос повітря-вода Alpenta 5.5 кВт. http://surl.li/edwat

Що він вміє завдяки нашій автоматиці?

Перший поверх опалюється за рахунок теплої підлоги, а другий за допомогою водяних радіаторів. Вдень пріоритет налаштований на теплу підлогу, а ввечері пріоритет переходить на радіатори для опалення другого поверху зі спальнями.

Потужності даного агрегату повністю вистачає для перекриття всіх можливих теплових потреб будинку при розрахунковій температурі до -5°C за бівалентною схемою. У разі, якщо температура знизиться більше заявленого показника, починає працювати електричний котел. Він включається, як правило вночі, коли знижується температура. Також є нічний тариф (1/2 від денного). Більш того, котел догріває ГВП на меншу дельту: від 37°C до 60+°C води. Таким чином використовується значно менше електричної енергії, що дозволяє досить швидко окупити вкладені кошти.При такій схемі відпадає необхідність в придбанні теплового насоса з потужністю, потрібною для опалення будинку при мінус 22°C.Хоча встановлення теплового насосу може вимагати певних вкладень спочатку, він значно знизить витрати на опалення і кондиціювання повітря в подальшому.

Нагадаємо, що для наших замовників діє знижка 25% на покупку ТН.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів

https://aerostar.ua/ua/page/kontakty