19-21 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon

19-21 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon
Schneider Electric  долучається до професійного конкурсу CHILLTECH STUDENT AWARDS, який проходить в рамках виставки  Cool Clima 2024.

Schneider Electric долучається до професійного конкурсу CHILLTECH STUDENT AWARDS, який проходить в рамках виставки Cool Clima 2024.

Schneider Electric, світовий лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, долучається до професійного конкурсу CHILLTECH STUDENT AWARDS, який проходить в рамках виставки  Cool Clima 2024.

Учасники конкурсу, наші майбутні фахівці, зможуть на практиці застосувати обладнання торгової марки Schneider Electric в рамках конкурсу з електрики, зокрема для організації схем керування двигуном.

Йдеться про модульні автоматичні вимикачі серії Acti9 iC60N, модульні кнопки Acti9 iPB, які використовуються для керування електричними колами, світлові індикатори, контактори, модульні реле часу Harmony, теплові реле перевантаження TeSys Deca, автоматичні вимикачі диференційного струму (АВДС) Acti9 iDPN тощо.

Зокрема компанія пропонує повний комплекс безпечних та надійних рішень для систем розподілу електроенергії низької напруги – від автоматичних вимикачів і шин до щитів КВП, панелей керування й розподілення.

До речі, портфоліо Schneider Electric включає комплекс інноваційного обладнання для житлових будинків і малого бізнесу, системи управління і безпеки будівель, обладнання і системи низької напруги, все для розподілу електроенергії середньої напруги і автоматизації електрозабезпечення, для АСУТП та промислової автоматизації, сонячних енергосистем, систем безперебійного живлення і охолодження. 

https://www.se.com/ua/