18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon

18-20 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon
Тепловий насос «повітря-вода» Haier Super Aqua

Тепловий насос «повітря-вода» Haier Super Aqua

Тепловий насос «повітря-вода» Haier Super Aqua використовує поновлювану енергію із зовнішнього повітря як джерело тепла і є найбільш ефективним та екологічним рішенням для опалення будівель та підготовки гарячої води для побутових потреб, так як значно знижує споживання енергії, експлуатаційні витрати та викиди CO₂ під час опалення, порівняно зі звичайними паливними та газовими котлами. Пристрій працює на фреоні R32.

Рішення роздільного типу з безліччю можливостей розміщення внутрішнього та зовнішнього блоків. Практичне рішення, що гарантує безперебійну роботу навіть за температури зовнішнього повітря -25°. Пристрій легко працює з системою BMS – центральною системою керування пристроями у будинку.

Висока ефективність

Клас енергоефективності для сезонного обігріву приміщень досягаєж А+++ при температурі подачі 35 °C і A++ при температурі подачі 55 °C.

Різні теплоприймачі

Теплові насоси SUPER AQUA можуть комплектуватися різними теплоприймачами. Вони дуже добре поєднуються з підігрівом підлоги, що гарантує високу ефективність і менші рахунки.

Теплові насоси можуть подавати тепло через традиційні радіатори, що дуже важливо при заміні опалення в існуючій будівлі, де вже використовується ресивер. Іншим можливим радіатором є фанкойли, які ідеально підходять для опалення та охолодження будівлі. Система теплового насоса забезпечує широкий діапазон температур гарячої води для побутових потреб і вибір або комбінацію споживачів тепла.

Стерилізація води

Користувачі можуть безпосередньо активувати функцію стерилізації та встановити дату й час на контролері. У резервуарі для води температуру підвищують до 75 °С через рівні проміжки часу, щоб знищити всі бактерії легіонели у воді. Під час стерилізації на екрані контролера відображається піктограма, яка сповіщає користувачів про поточну процедуру. 

Примітка: лише тоді, коли електричний нагрівач резервуара для гарячої води керується блоком Haier.

Керування

Зрозумілі та інтуїтивно зрозумілі дротові контролери, що постачаються разом з тепловими насосами, дозволяють, серед іншого, вибирати режими роботи, встановлювати графік роботи та відображати історію помилок.

Поточний вигляд інформації про помилки. Коли на дисплеї з’являється повідомлення про помилку, авторизований сервісний технік може отримати доступ як до поточної інформації про стан пристрою, так і до історичних подій/сигналізації, що сприяє швидкій діагностиці помилки та встановленню правильних параметрів.

Тиха робота

Теплові насоси SUPER AQUA пропонують дуже тиху роботу, компресори в пристроях покриті спеціальним шумоізоляційним матеріалом, додатково використовується тихий двигун вентилятора постійного струму та оптимізована форма вентилятора, яка зменшує вібрації.

Надійність

Інтелектуальний датчик запобігає замерзанню системи в суворих умовах. Коли температура навколишнього середовища опускається нижче 3°C, тепловий насос автоматично починає працювати, щоб уникнути пошкодження системи.

Реле потоку контролює та сигналізує, коли потік води є мінімальним, що допомагає запобігти замерзанню води в системі в режимі охолодження. Широкий робочий діапазон Режим опалення працює навіть при зниженні зовнішньої температури до -25°C. Для охолодження приміщення він може працювати навіть при +48˚C.

https://haier-aircon.com.ua

https://www.instagram.com/haieraircon