19-21 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon

19-21 Лютого 2025 · Україна, Київ, МВЦ


  • icon
  • icon
Універсальний зволожувач повітря Wanas UNI від компанії «В-ТЕХ»

Універсальний зволожувач повітря Wanas UNI від компанії «В-ТЕХ»

Пропонуємо вашій увазі новинку у сфері вентиляції  -  універсальний зволожувач повітря Wanas UNI 

Завдяки новій конфігурації пристрій можна підключити до будь-якого рекуператора. Зволожувач встановлюється на припливному повітропроводі вентиляційної системи і є самостійним пристроєм. Він керується контролером, встановленим у верхній частині, який є в стандартній комплектації кожного зволожувача WANAS UNI. Завдяки комбінації з бездротовим датчиком maxiControl керування вологістю є простим і повністю автоматичним.

У зволожувачі UMECTO використовується принцип випаровування, що є природною та найбільш здоровою формою зволоження. Зволожувач дозволяє під час опалювального сезону отримувати вологість в межах 40-45%. Це оптимальна вологість повітря в будівлі у зимовий період.

Достатній рівень вологості позитивно впливає на шкіру, очі та верхні дихальні шляхи. Попереджає та захищає від пошкоджень й висихання дерев'яних меблів, підлоги та паркету. Крім того, важливою функцією є вторинне очищення припливного повітря завдяки сильному зменшення запахів, що надходять ззовні.

Напрямки Компанії «В-Тех» - розподільно-модульна система вентиляції Navy Flex, вентиляційне обладнання Wanas, системи центрального пиловидалення Tubo та національний виробник віконних провітрювачів Комбо.

Весь асортимент на сайтах, http://www.wanas.com.ua/, https://v-tech.com.ua/, https://navyflex.com.ua/, https://www.tubo.com.ua/, https://smartvac.com.ua/, http://kzd.com.ua/.

Детальна інформація за номером 0506741999